"stay away•ke and let the sun shine in through your spirit."

away•ke to ubrania dla tych, których widok zachodzącego słońca cieszy nie tylko oko, ale i duszę…

O MNIE

cześć, jestem basia.

z miłości do grafiki i nadmorskich zachodów słońca, założyłam away•ke - markę, w którą wkładam całe swoje serce i pasję. prowadzę ją samodzielnie - z wielką zajawką i przyjemnością zajmuję się wszystkim od tworzenia grafik, przez prowadzenie produkcji, sklepu, social mediów, aż po pakowanie zamówień.

na co dzień studiuję i freelancersko grafikuję. godzinami pracując przy komputerze, często odbiegam myślami, zatrzymując się nad brzegiem morza. szum fal przynosi mi wewnętrzny spokój, a zachodzące słońce piękną dawkę inspiracji. ogromnie się cieszę, że mogę podzielić się nią z Wami.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

wszystko zaczęło się w pracowni grafiki warsztatowej. na zwykłym niezwykłym kawałku linoleum, który po wielogodzinnym żłobieniu pozwolił mi na dłużej zatrzymać mój ulubiony widok – zachód słońca. od lat, chyba już nałogowo, uwieczniałam go w swoich pracach z uczuciem lekkiego niedosytu. pewnego dnia, chcąc wynieść swoje projekty poza szkicownik czy ekran komputera, postanowiłam nadrukować swoją grafikę na kilku koszulkach. tak na chillu. dla znajomych. okazało się jednak, że chętnych było więcej. im spodobały się koszulki, a mi ich tworzenie. i tak już zostało.

natura

gdybym miała opisać away•ke jednym słowem, powiedziałabym "naturalność". dlaczego?

1. «właściwy naturze, przyrodzie, zgodny z jej prawami»
po pierwsze w kontekście produkcji, która przebiega świadomie i ekologicznie praktycznie na każdym etapie. po drugie - inspiracje. inspiracje, które płyną właśnie z natury. każdy print, każdy kolor ma swoją historię.

3. «wynikający z czyjejś natury, szczery, niewymuszony»
czyli naturalność jako autentyczność. tworzenie nie tylko w zgodzie z naturą, ale i ze sobą. do tego pełna szczerość i otwartość.

eco-awareness

MATERIAŁY

100% ORGANICZNA BAWEŁNA, MATERIAŁY Z RECYCLINGU. STANDARDY FAIR WEAR, PETA I GOTS.

PRODUKCJA

AUTORSKIE, RĘCZNIE RYSOWANE GRAFIKI. LOKALNA DRUKARNIA. SITODRUK. EKOLOGICZNE FARBY WODNE.

WYSYŁKA

EKOLOGICZNE OPAKOWANIA. SZNUREK ZAMIAST TAŚMY. PIECZĄTKA I PIÓRO W ZASTĘPSWIE DRUKARKI.

DLACZEGO?

BO CHCĘ, ABYŚCIE NIE TYLKO DOBRZE WYGLĄDALI, ALE I DOBRZE SIĘ CZULI.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Size Guidelines

Shopping Cart0

Koszyk